Hala stalowa – projekt
Hala stalowa powinna być zaprojektowana tak, aby spełniały wymagania inwestora. Przede wszystkim ważne jest zaprojektowanie obiektu według indywidualnych potrzeb zamawiającego. Projekt hali stalowej powinien obejmować także możliwość rozbudowania hali w przyszłości.
Projekt hali stalowej
Optymalizacja obiektu pozwala na dostosowanie projektu do prowadzonej działalności. Hale najczęściej wybierane przez Inwestorów to:
- hale magazynowe,
- hale produkcyjne,
- hale sportowe,
- obiekty agrobudownictwa.
Najczęściej realizowanymi przez nas projektami hal są obiekty o rozpiętości 9, 12, 15 i 18 m przy dowolnej długości. Możemy także zaproponować hale o rozpiętości nawet do 75 m bez podpór. Dzięki takiemu rozwiązaniu inwestorzy mają możliwość swobodnego zagospodarowania obiektu. Takie rozwiązanie jest bardzo rozsądne z punktu widzenia inwestorów, którzy chcą wybudować halę magazynową lub produkcyjną.
Szczegółowy opis projektu hali
Projektujemy hale dostosowane do indywidualnych potrzeb, ale proponujemy też gotowe projekty hal. Konstrukcje stalowe są także zoptymalizowane pod kątem zużycia stali. W ten sposób już w trakcie planowania inwestycji dajemy gwarancję oszczędności. Już na etapie projektowania możemy określić, jakie rozwiązanie będzie najkorzystniejsze z punktu widzenia inwestora i, jaka będzie ostateczna cena wybudowania hali stalowej. Szczegółowy opis projektu hal stalowych można znaleźć tutaj.
Projekt hali systemowej
Gotowe projekty hal stalowych to rozwiązanie, które generuje mniejsze koszty, niż budowa hali standardowej. Dlaczego? Hale systemowe nie wymagają nawiercania elementów i spawania, przez co czas oczekiwania na obiekt znacznie się skraca. Czas realizacji hali systemowej to 2-4 tygodni.