Hale przemysłowe
Do budowy hal przemysłowych coraz częściej wykorzystuje się lekkie materiały, którymi są płyty warstwowe. Stalowa, stabilna konstrukcja, która obudowana jest płytą obornicką coraz częściej wykorzystywana jest przez przedsiębiorców i właścicieli dużych zakładów przemysłowych.
Ponadto decydując się na budowę hali przemysłowej z płyty warstwowej mamy gwarancję produktu nowoczesnego, dzięki któremu możemy dostosować wygląd i kolorystykę hali do innych, istniejących już budynków. Decydując się na budowę hali przemysłowej i uzyskać informację na temat kosztów jej realizacji należy podać szacowane wymiary konstrukcji, przeznaczanie obiektu oraz ogólne warunki zabudowy.
Projekt hali stalowej
Ściany zewnętrzne oraz dach wykorzystywane są do wyznaczenia powierzchni użytkowej we wnętrzu obiektu. Wymienione elementy to również gwarancja bezpieczeństwa dla konstrukcji i jej ochrona przed obciążeniami. Hala stalowa i jej geometria to kolejne zagadnienie, któremu należy się przyjrzeć, decydując się na budowę tego typu obiektów. Geometria hali stalowej zależy od tego, jakie będzie przeznaczenie obiektu. Wymiary geometryczne hali to przede wszystkim długość, wysokość i rozpiętość obiektu.
Przeznaczenie hali
Przed podjęciem decyzji o budowie hali stalowej należy wziąć pod uwagę to, czemu będzie ona służyła i jakie będzie jej przeznaczenie. Wszystkie wątpliwości, plany związane z zagospodarowaniem przestrzeni w hali należy przedyskutować z projektantami oraz architektami. Nie tylko pomogą w znalezieniu idealnego rozwiązania, ale także podpowiedzą, w jaki sposób modernizować i rozbudowywać obiekt w przyszłości.
Hale systemowe
W naszej ofercie znajdują się również hale stalowe systemowe. Hale systemowe to nie tylko rozwiązanie, które generuje mniejsze koszty niż w przypadku budowy standardowej hali stalowej. Są to rozwiązania gotowe, które w szybkim czasie można dostosować do potrzeb Klientów. Stanowią więc dobrą alternatywę dla tradycyjnych obiektów stalowych. Budowa hali systemowej nie wymaga spawania i nawiercania poszczególnych elementów, przez co czas oczekiwania na wykonanie hali systemowej jest o wiele krótszy.
Niemal natychmiast po postawieniu budynku, można go zagospodarować do swoich potrzeb. Jeszcze jedną zaletą hal systemowych jest jej uniwersalne przeznaczenie, a także możliwość rozbudowy w różnorodnych konfiguracjach. Złożenie konstrukcji hali systemowej może odbywać się na placu budowy, a nasi pracownicy nie potrzebują do tego specjalistycznego sprzętu. Łączenie elementów stalowej konstrukcji odbywa się za pomocą łączników, co również wpływa na szybki czas realizacji zamówienia.